Apartamenty

NASZE APARTAMENTY

Jednopokojowy apartament dla 4 osób – ZOBACZ

Jednopokojowy apartament dla 4 osób to idealne rozwiązanie dla rodziny z dwojgiem dzieci, ale nie tylko. Apartament ten, wyposażony jest w 2 wygodne łóżka, telewizor  oraz internet Wi – Fi oraz lodówkę. Do wyłącznej dyspozycji Gości znajduje się tam również łazienka z prysznicem oraz niewielki aneks kuchenny.

 

Dwupokojowy apartament dla 4 osóbZOBACZ

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym oraz łazienką. Apartament wyposażony jest w telewizor oraz bezprzewodowy internet Wi – Fi. W sypialni znajduje się wygodne łoże dla 2 osób, w pokoju z aneksem kuchennym łóżko piętrowe. W kuchni do dyspozycji lodówka, zlew, czajnik bezprzewodowy oraz kuchenka elektryczna. Kuchnia w pełni wyposażona z lodówką i ekspresem do kawy.

 Dwupokojowy apartament dla 4 – 6 osób – ZOBACZ

Apartament składa się z dwóch sypialni, kuchni oraz łazienki. Jedna z sypialni wyposażona jest w telewizor, oba pokoje znajdują się w zasięgu sieci internetu bezprzewodowego Wi – Fi. Kuchnia w pełni wyposażona  z lodówką i ekspresem do kawy. W sypialniach znajduje się łoże małżeńskie, wygodna kanapa oraz łóżko piętrowe dla 2 osób.

Trzypokojowy apartament dla 4 – 6 osób – ZOBACZ

Przestronny apartament przeznaczony dla 6 osób. W jego skład wchodzą 2 sypialnie (jedna z łożem małżeńskim, druga z 2 łóżkami), pokój z aneksem kuchennym wyposażony w wygodną wersalkę oraz duży stół oraz telewizor z telewizją satelitarną. We wszystkich pokojach internet bezprzewodowy Wi-Fi. W aneksie kuchennym mikrofalówka, lodówka, zlew, toster oraz ekspres do kawy. Apartament posiada również własną łazienkę.